Wieczór kawalerski Katowice

„Co dzieje się w Vegas, zostaje w Vegas!”


Organizacja imprezy jaką jest wieczór kawalerski to wyzwanie, którego chętnie się podejmujemy. Tworzymy Wasze imprezy od podstaw i zapewniamy rozrywkę na najwyższym poziomie. Oczywistym jest, że wieczór kawalerski Katowice musi być dostosowany do wymagań uczestników i ich potrzeb, więc poza naszą klasyczną propozycją organizacji imprezy od A do Ż wychodzimy na przeciw oczekiwaniom klienta i tworzymy imprezy kompleksowe lub zapewniamy tylko część tych atrakcji, a dalsze losy wieczoru pozostawiamy w rękach imprezowiczów. Najważniejszym jest fakt, że wieczór kawalerski to wyjątkowa impreza i zazwyczaj nie powinna powtórzyć się drugi raz temu samemu mężczyźnie. W związku z powyższym impreza ta musi być obfita w różne rozrywki, które będą łączyć wszystkich uczestników przy wspólnej zabawie oraz zostaną w Waszej pamięci na długie lata, rodząc w głowie myśl; „Musimy to powtórzyć!”. Stawiamy na integrację i dobrą zabawę, łączymy nasze pomysły i Wasze wymysły, a naszą ideą jest Stworzyć niezapomniane momenty naszych klientów.

Zlecając nam kompleksową organizację imprezy dajemy do Waszej dyspozycji opiekunów, którzy dbają o Wasze wejściówki, transport i zapewnienie wszystkich atrakcji, a także reagują na problemy uniemożliwiające prawidłowy przebieg imprezy. Party Shakers nie bierze odpowiedzialności za zdarzenia losowe psujące wieczór kawalerski i nieprawidłowe zachowanie uczestników wieczoru, nie mniej jednak postaramy się wyciągnąć Was z tarapatów – co najważniejsze nasza opieka nie oznacza, że imprezujemy z Wami i przeszkadzamy w Waszym wspólnym święcie, a raczej tyle, że gdzieś w pobliżu lub pod telefonem dostępny jest Wasz anioł stróż.

 

Zapraszamy do zapoznania z atrakcjami proponowanymi przez nasz zespół na dole strony – wymienione atrakcję są najpopularniejszymi i najczęściej wybieranymi atrakcjami na wieczory kawalerskie, jednak nie oznacza to, że nie podejmiemy się zorganizowania innych, Waszych pomysłów.


imprezy promocyjne


wieczór panieński Katowice

Nasze propozycje atrakcji


Dowiedz się więcej!
Dowiedz się więcej!
Dowiedz się więcej!
Dowiedz się więcej!
Dowiedz się więcej!
Dowiedz się więcej!
Dowiedz się więcej!
Dowiedz się więcej!
Dowiedz się więcej!
Dowiedz się więcej!
Dowiedz się więcej!

W celu ustalenia szczegółów imprezy i dokonania jej wyceny wypełnij poniższy formularz. Jeżeli jednak chcesz ustalić Twój indywidualny wieczór z konkretnymi prośbami i wymogami skontaktuj się z nami poprzez zakładkę kontakt na górze strony, gdzie możesz skontaktować się z nami poprzez formularz ogólny lub telefonicznie.