Impreza na Ibizie

„Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań…  i zdobywaj IBIZĘ” Najlepsza impreza na Ibizie tylko z nami.

Kto z Was nie marzył o wieczorze w stolicy imprez? Słoneczna Ibiza jest na wyciągnięcie ręki! Zaufaj nam i o nic się nie martw… bo to my zorganizujemy Tobie i Twoim towarzyszom wieczór, który zapamiętacie na całe życie. Czarterowany odrzutowiec, before na jachcie, odpoczynek w luksusowym apartamencie, imprezy z legendarnymi DJ’ami w legendarnych klubach i wiele więcej ogarnie dla Ciebie Party Shakers. Ty musisz po prostu zameldować się z dobrym nastawieniem czego wymaga impreza na Ibizie.

impreza na ibizie

PRZELOT ODRZUTOWCEM

„Legendy zapisują się w galeriach sław…
Legendy opowiada się dzieciom…
Legendy docierają na imprezę prywatnym odrzutowcem. „

Tak rozpoczyna się impreza na Ibizie z Party Shakers. Wszystko zaczyna się na lotnisku, gdzie zabieramy Cie do nowoczesnego i ekskluzywnego prywatnego odrzutowca którym wspólnie z Twoją ekipą polecimy na Ibizę. W zależności od ilości uczestników zapewniamy odpowiedniej wielkości samolot ze wszelkimi udogodnieniami na pokładzie.

Wersja ekonomiczna
wieczór na ibizie

ZAKWATEROWANIE W APARTAMENCIE

„Dobra impreza jest wtedy, kiedy budzisz się następnego dnia w apartamencie,
a znajomi pytają Cię czy żyjesz. „

Impreza na Ibizie nie może być nudna, wiec następnym etapem tego epickiego wieczoru jest zakwaterowanie Was w ekskluzywnym apartamencie, gdzie będziecie mogli przygotować się na kolejny etap. Zapewniamy najlepsze miejsca, żebyście mogli kolejnego dnia zebrać siły po imprezowej nocy.

wieczór panieński na ibizie

BEFORE NA JACHCIE

„„Nie mamy wpływu na długość naszego życia, ale możemy dodać mu głębi i poszerzyć zasięg oddając się w ręce morzu.”

Wyobraź sobie! Jesteś na Ibizie, stoisz na nabrzeżu i to tutaj zaczyna się właściwie cała zabawa… Prywatny Jacht u wybrzeży Ibizy tylko dla Was. Before Party w wielkim stylu czyli na 24 metrach luksusu i prestiżu, który będzie Wam towarzyszył podczas imprezowego rejsu. Wieczór w doborowym towarzystwie na jachcie gdzieś przy lini brzegowej najbardziej imprezowego miejsca na świecie…Czy można lepiej rozpocząć imprezę na Ibizie?

impreza na ibizie

LEGENDARNY CLUBING 

„Spełniaj marzenia, a nie pier***!”

Impreza na Ibizie i Amnesia? wiele imprez zostaje zapomnianych… Po tej nocy Amnesia nabierze dla Ciebie innego znaczenia, będzie oznaczała miejsce, w którym odbyłeś ze swoimi przyjaciółmi najlepszą imprezę w swoim życiu. Zabierzemy Cie właśnie tam, do ziemi obiecanej imprezowiczów z całego świata. „Wisieńką” na torcie w przenośni i dosłownie będzie „Pacha”, legendarny klub w którym grają światowej sławy DJe i producenci jak David Guetta, Tiesto, Afrojack i wielu innych.


Impreza na Ibizie